Menü
Alış Veriş Sepeti

Hakkımızda

Doğal ve %100 organik ortam
Ürünlerimiz canlıların doğal ortamdaki yayılım süreçlerinden sonra steril ortamlarda ( islami koşullara ) uygun olarak kesimi gerçekleştirilip paketlenmektedir. Kendi yetiştirdiğimiz kazlarımız kilogram ve kaz cinsine göre en ideal fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kargo alternatiflerini ise bulunduğunuz bölgeye uygun olarak değerlendirip ürün ve müşterilerimiz için en optimum olanı tercih ediyoruz.


Kuluçka döneminde itibaren yetiştiricilik

Kazlarımız doğal ortamlarda kuluçka döneminde itibaren çiftliğimizde yetiştirilmektedir. Dış etkenlerden zarar görme erişkinliğine kadar, kapalı ortamda gözetim altında tutulup, bu süreci atlattıktan sonra... Yaylım için 20.000 m2 lik doğal ortamda sürüler halinde, ideal saatlerde salınımı sağlanmaktadır.


Yüksek besin değeri

Bazen çorbası yapılan bazen ise boş içilen kaz eti suyunun saçlara ve cilde çok iyi geldiği bazı kaynaklar tarafından iddia edilmiştir. Günlük protein ihtiyacımızın yarısını içinde bulunduran kaz etinde A, B, E vitaminleri yüksek oranda bulunur ve B12 eksikliğine çok iyi gelir.Bazen çorbası yapılan bazen ise boş içilen kaz eti suyunun saçlara ve cilde çok iyi geldiği bazı kaynaklar tarafından iddia edilmiştir. Günlük protein ihtiyacımızın yarısını içinde bulunduran kaz etinde A, B, E vitaminleri yüksek oranda bulunur ve B12 eksikliğine çok iyi gelir.
Kaz etinde bulunan fosfor ve kalsiyum diş etlerine ve kemiklere oldukça yararlıdır. İçeriğinde ki B6 vitamini bağışıklık sistemini güçlendirirken B5 vitamini de saçların doğal rengini korumaya yardımcı olabilir. Kaz etinin genellikle buharda pişirilmesi ve bol sebze ile servis edilmesi önerilir.


Hızlı kargo ve kaliteli paketleme

Steril ortamlarda hazırlanıp tuzlanma aşamasında 2 gün bekletilen kazlarımız hızlı ve güvenilir kargolama için, dondurulup, vakumlandıktan sonra boyutuna uygun olarak paketlenip, faturanız ile birlikte kargo şirketine teslim edilmektedir. Ürünlerimizin sağlıklı ve taze bir şekilde sizlere ulaşması için kargo sevkiyat çıkış saatine takribi 1 saat önceden teslim edilir.