Menü
Alış Veriş Sepeti

Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, seçmiş olduğunuz kargo firması tarafından seçmiş olduğunuz kargo türüne göre ücretli ya da ücretsiz olarak teslim edilecektir.


Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar arananlezzet.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.


Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünler hazırlanan kutuda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi ile birlikte belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.


Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, taze olarak paketlenmesi ve hazırlanması gereken ürünler için 3-4 iş günü)


Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.


Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.


Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.


Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 48 saat içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi arananlezzet.com'a geri getirir ve yapmış olduğunuz ödeme ( kısa ömürlü ve süreli tüketim gerektiren gıda ürünü ise ) ve ürün zayii oldu ise geri iade edilmemektedir. 


Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. arananlezzet.com sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.


Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.


Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için ilteşim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.